Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 9. krog 29.10.23
   TEKMA: NK Krško Posavje B - NK Radeče A 8 : 1 6 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Nadarevič Amel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Krško Posavje B
Priimek in ime
  4  Pribožič Lan
  5  Mujakić Din
  10  Novak Dan
  12  Bizjak Benjamin (V)
  13  Blatnik Žan
  20  Jagić Lan Tian
  21  Arh Anže
  24  Luštek Oskar (K)
  25  Bromše Tibor
  27  Jagić Maj Julian
  29  Mežič Mai
   NK Radeče A
Priimek in ime
  1  Pinoza Tilen (V)
  2  Gorenjec Lovro
  3  Smolar Patrik
  7  Kožar Luka
  10  Kernc Jakob (K)
  11  Esih Uroš
  12  Adrijanić Marko
  13  Adrijanić Aleksander
  14  Dervišević Tim
  15  Kralj Majk
  16  Debevec Mark
  20  Kozinc Jakob
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Krško Posavje B
   Mujakić Mirsad
   NK Radeče A
   Ribič Nejc
   STRELCI
   NK Krško Posavje B
   1 : 0 5 - Mujakić Din (8')
   2 : 0 5 - Mujakić Din (12')
   3 : 0 13 - Blatnik Žan (18')
   4 : 0 27 - Jagić Maj Julian (25')
   5 : 0 25 - Bromše Tibor (27')
   6 : 0 27 - Jagić Maj Julian (28')
   7 : 1 29 - Mežič Mai (43')
   8 : 1 5 - Mujakić Din (56')
   NK Radeče A
   6 : 1   16 - Debevec Mark (36') 
   OPOMINJANI
   NK Krško Posavje B
   NK Radeče A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Krško Posavje B
   NK Radeče A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Krško Posavje B
  Minuta  Igralec
   NK Radeče A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan