Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 9. krog 29.10.23
   TEKMA: NK KOZJE gradbeništvo SAPO - NK Šmarje B 7 : 2 2 : 1
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
Priimek in ime
  1  Godler Kristjan (V)
  22  Romih Tadej
  26  Koprivc Goran
  27  Kozole Enej
  29  Bračun Rene
  31  Šergon Jakob (K)
  33  Pacek Aljaž
  35  Posteržin Tim
  37  Novak Matic
  38  Ocvirk Žan
  40  Černelič Nejc
  51  Užmah Julijan
   NK Šmarje B
Priimek in ime
  12  Črnelič Miha (V)
  17  Pergamož Lan (K)
  18  Pravdič Van
  19  Limbek Dominik
  20  Jazbec Luka
  21  Žvegler Jan
  22  Križanič Aljaž
  24  Pajk Gašper
  25  Čebokelj Jaka
  26  Zagajšek Andraž
  28  Krivec Gašper
  29  Mijatovič Oliver
  30  Grobovšek Tjan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   Firšt David
   NK Šmarje B
   Plahuta Marko
   STRELCI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   1 : 1 37 - Novak Matic (22')
   2 : 1 33 - Pacek Aljaž (24')
   3 : 1 29 - Bračun Rene (37')
   4 : 1 29 - Bračun Rene (42')
   6 : 1 29 - Bračun Rene (52')
   7 : 2 29 - Bračun Rene (59')
   NK Šmarje B
   0 : 1   25 - Čebokelj Jaka (8') 
   5 : 1   17 - Pergamož Lan (48')  AG
   6 : 2   17 - Pergamož Lan (59')  11m
   OPOMINJANI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
    35 - Posteržin Tim (53')
    27 - Kozole Enej (59')
   NK Šmarje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   NK Šmarje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan