Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 6. krog 08.10.23
   TEKMA: NK Šmarje B - NK Hrastnik 0 : 10 0 : 6
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Krašovic Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje B
Priimek in ime
  12  Čebokelj Jaka (V)
  16  Pajk Gašper
  17  Pergamož Lan (K)
  18  Pravdič Van
  19  Grobovšek Tjan
  22  Križanič Aljaž
  23  Limbek Dominik
  24  Mijatovič Oliver
  30  Zagajšek Andraž
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  0  Oplotnik Luka (V)
  4  Ristovič Luka
  7  Klenovšek Lan
  8  Mujaković Minel
  9  Kovačević Aleksej
  10  Doberšek Maks (K)
  11  Mujkanović Dennis
  13  Jesenšek Lovro
  15  Tatlić Tarik
  17  Ahmetović Tarik
  20  Urh Vidovič
  22  Vidovič Lan (V)
  23  Skenderović Rejhan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje B
   Plahuta Marko
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   NK Šmarje B
   0 : 10 17 - Pergamož Lan (46')AG
   NK Hrastnik
   0 : 1   20 - Urh Vidovič (12') 
   0 : 2   20 - Urh Vidovič (13') 
   0 : 3   4 - Ristovič Luka (14') 
   0 : 4   15 - Tatlić Tarik (16') 
   0 : 5   15 - Tatlić Tarik (18') 
   0 : 6   4 - Ristovič Luka (20') 
   0 : 7   13 - Jesenšek Lovro (36') 
   0 : 8   4 - Ristovič Luka (38') 
   0 : 9   4 - Ristovič Luka (44') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje B
    12 - Čebokelj Jaka (4')
   NK Hrastnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje B
   NK Hrastnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje B
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan