Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 6. krog 08.10.23
   TEKMA: NK KOZJE gradbeništvo SAPO - NK Radeče B 1 : 5 0 : 5
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Benčina Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
Priimek in ime
  1  Pacek Aljaž (V)
  21  Užmah Julijan
  22  Romih Tadej
  25  Novak Matic
  26  Koprivc Goran
  27  Kozole Enej
  29  Bračun Rene
  35  Posteržin Tim (K)
  38  Ocvirk Žan
  40  Centrih Nej
  41  Kavčič Erik
   NK Radeče B
Priimek in ime
  1  Sotlar Til (V)
  2  Wetz Ožbolt
  3  Tristan Mirt
  4  Sotlar Lan
  5  Shurdhaj Bleard
  6  Tokalić David
  7  Ćatipi Anik
  8  Groznik Žiga (K)
  9  Barachini Luka
  10  Ribič Tim
  11  Jug Ian
  19  Skubic Gregor
  24  Jazbinšek Nejc
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   Firšt David
   NK Radeče B
   STRELCI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   1 : 5 1 - Pacek Aljaž (50')
   NK Radeče B
   0 : 1   11 - Jug Ian (4') 
   0 : 2   9 - Barachini Luka (7') 
   0 : 3   11 - Jug Ian (9') 
   0 : 4   8 - Groznik Žiga (21') 
   0 : 5   11 - Jug Ian (27') 
   OPOMINJANI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
    40 - Centrih Nej (16')
    21 - Užmah Julijan (59')
   NK Radeče B
    4 - Sotlar Lan (22')
    24 - Jazbinšek Nejc (30')
    8 - Groznik Žiga (42')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   NK Radeče B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
  Minuta  Igralec
   NK Radeče B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan