Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 5. krog 01.10.23
   TEKMA: NK Krško Posavje C - NK Radeče A 14 : 0 5 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Jarc Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Krško Posavje C
Priimek in ime
  1  Ploj Tevž (V)
  3  Vrtačič Jan
  4  Tršelič Marina
  5  Žerjav Izak (K)
  6  Kadić Daris
  8  Kljun Luka
  9  Božič Maj
  10  Šantelj Tjaš
  17  Virant Aljaž
  25  Vodopivc Mišel
  26  Cvelbar Roko
   NK Radeče A
Priimek in ime
  0  Kernc Jakob
  1  Kampuš Tjaš (V)
  5  Kralj Majk
  7  Kožar Luka (K)
  9  Kočar Juš
  10  Dervišević Tim
  11  Esih Uroš
  13  Gorenjec Lovro
  15  Jevševar Gašper
  20  Kozinc Jakob
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Krško Posavje C
   Mujakić Mirsad
   NK Radeče A
   Ribič Nejc
   STRELCI
   NK Krško Posavje C
   1 : 0 17 - Virant Aljaž (11')
   2 : 0 4 - Tršelič Marina (15')
   3 : 0 17 - Virant Aljaž (18')
   4 : 0 9 - Božič Maj (22')
   5 : 0 5 - Žerjav Izak (28')
   6 : 0 1 - Ploj Tevž (33')
   7 : 0 17 - Virant Aljaž (37')
   8 : 0 1 - Ploj Tevž (42')
   9 : 0 26 - Cvelbar Roko (48')
   10 : 0 26 - Cvelbar Roko (50')
   11 : 0 10 - Šantelj Tjaš (51')
   12 : 0 9 - Božič Maj (56')
   13 : 0 5 - Žerjav Izak (59')
   14 : 0 25 - Vodopivc Mišel (60')
   NK Radeče A
   OPOMINJANI
   NK Krško Posavje C
   NK Radeče A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Krško Posavje C
   NK Radeče A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Krško Posavje C
  Minuta  Igralec
   NK Radeče A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan