Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 5. krog 01.10.23
   TEKMA: NK Hrastnik - NK KOZJE gradbeništvo SAPO 2 : 2 2 : 0
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Maksimović David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  0  Oplotnik Luka (V)
  4  Ristovič Luka
  7  Klenovšek Lan
  8  Mujaković Minel
  9  Kovačević Aleksej
  10  Doberšek Maks (K)
  11  Mujkanović Dennis
  13  Jesenšek Lovro
  15  Tatlić Tarik
  17  Ahmetović Tarik
  19  Hočevar Žiga
  20  Urh Vidovič (V)
  22  Vidovič Lan
  23  Skenderović Rejhan
  34  Dornik Gašper
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
Priimek in ime
  1  Novak Miha (V)
  21  Užmah Julijan
  22  Romih Tadej
  26  Koprivc Goran
  27  Kozole Enej
  29  Bračun Rene
  31  Centrih Nej (K)
  35  Posteržin Tim
  37  Godler Kristjan
  38  Ocvirk Žan
  41  Kavčič Erik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   Firšt David
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 0 20 - Urh Vidovič (7')
   2 : 0 20 - Urh Vidovič (26')
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   2 : 1   29 - Bračun Rene (36') 
   2 : 2   29 - Bračun Rene (60')  11m
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
    19 - Hočevar Žiga (16')
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
    31 - Centrih Nej (37')
    27 - Kozole Enej (58')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan