Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 3. krog 17.09.23
   TEKMA: NK Krško Posavje C - NK KOZJE gradbeništvo SAPO 7 : 0 5 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Nadarevič Amel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Krško Posavje C
Priimek in ime
  1  Ploj Tevž (V)
  2  Božič Maj
  3  Šantelj Tjaš
  4  Kadić Daris
  5  Žerjav Izak (K)
  6  Virant Aljaž
  7  Vrtačič Jan
  8  Cvelbar Roko
  9  Tršelič Marina
  10  Kljun Luka
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
Priimek in ime
  1  Novak Miha (V)
  21  Užmah Julijan
  22  Romih Tadej
  27  Kozole Enej
  29  Bračun Rene
  31  Centrih Nej (K)
  33  Pacek Aljaž
  35  Posteržin Tim
  37  Godler Kristjan
  38  Ocvirk Žan
  40  Šergon Jakob
  41  Kavčič Erik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Krško Posavje C
   Mujakić Mirsad
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   STRELCI
   NK Krško Posavje C
   1 : 0 8 - Cvelbar Roko (5')
   2 : 0 6 - Virant Aljaž (10')
   3 : 0 8 - Cvelbar Roko (14')
   4 : 0 7 - Vrtačič Jan (20')
   5 : 0 7 - Vrtačič Jan (24')
   6 : 0 8 - Cvelbar Roko (35')
   7 : 0 7 - Vrtačič Jan (42')
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   OPOMINJANI
   NK Krško Posavje C
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
    41 - Kavčič Erik (50')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Krško Posavje C
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Krško Posavje C
  Minuta  Igralec
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan