Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 3. krog 17.09.23
   TEKMA: NK Krško Posavje B - NK Imeno 10 : 0 5 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Nadarevič Amel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Krško Posavje B
Priimek in ime
  2  Pribožič Lan (K)
  5  Luštek Oskar
  8  Perše Rok
  9  Blatnik Žan
  10  Novak Dan
  12  Bizjak Benjamin (V)
  15  Mujakić Din
  20  Jagić Lan Tian
  21  Arh Anže
  22  Mežič Mai
  25  Bromše Tibor
  27  Jagić Maj Julian
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Hohnjec Niko (V)
  2  Jagrič Anej
  5  Totaj Albatrit
  10  Brunec Adam
  15  Šalamon Bor
  24  Debelak Mark
  30  Vračun Andraž (K)
  31  Prah Jon
  36  Plevnik Alen
  38  Prebil Jaka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Krško Posavje B
   Drnovšek Miha
   NK Imeno
   Čater Rajko
   STRELCI
   NK Krško Posavje B
   1 : 0 15 - Mujakić Din (8')
   2 : 0 15 - Mujakić Din (10')
   3 : 0 22 - Mežič Mai (13')
   4 : 0 10 - Novak Dan (21')
   5 : 0 15 - Mujakić Din (25')
   6 : 0 8 - Perše Rok (38')
   7 : 0 22 - Mežič Mai (39')
   8 : 0 22 - Mežič Mai (41')
   9 : 0 20 - Jagić Lan Tian (47')
   10 : 0 5 - Luštek Oskar (55')
   NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Krško Posavje B
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Krško Posavje B
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Krško Posavje B
  Minuta  Igralec
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan