Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 3. krog 17.09.23
   TEKMA: NK Hrastnik - NK Radeče B 2 : 6 0 : 4
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Maksimović David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  0  Oplotnik Luka (V)
  8  Mujaković Minel
  10  Doberšek Maks (K)
  11  Jesenšek Lovro
  13  Mujkanović Dennis
  14  Klenovšek Lan
  15  Ahmetović Tarik
  16  Tatlić Tarik
  17  Dornik Gašper
  19  Hočevar Žiga
  20  Urh Vidovič
  22  Vidovič Lan (V)
  23  Skenderović Rejhan
  34  Šunta Tian
   NK Radeče B
Priimek in ime
  1  Sotlar Til (V)
  4  Sotlar Lan
  5  Groznik Žiga (K)
  7  Jazbinšek Nejc
  8  Tristan Mirt
  9  Wetz Ožbolt
  10  Barachini Luka
  11  Jug Ian
  19  Shurdhaj Bleard
  23  Dervišić Grahek Nai
  24  Ćatipi Anik
  30  Ribič Tim
  32  Tokalić David
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   NK Radeče B
   Ribič Nejc
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 4 10 - Doberšek Maks (46')
   2 : 5 15 - Ahmetović Tarik (60')
   NK Radeče B
   0 : 1   11 - Jug Ian (2') 
   0 : 2   30 - Ribič Tim (15') 
   0 : 3   32 - Tokalić David (19') 
   0 : 4   5 - Groznik Žiga (20') 
   1 : 5   30 - Ribič Tim (55') 
   2 : 6   30 - Ribič Tim (65') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   NK Radeče B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   NK Radeče B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   NK Radeče B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan