Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 3. krog 17.09.23
   TEKMA: NK Laško - NK Šmarje B 11 : 2 8 : 0
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 34
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  4  Marot Urban
  6  Pipan Anže
  10  Ašenberger Aljaž (K)
  17  Jazbinšek Jaša
  20  Petek Ožbe (V)
  21  Oblak Rene
  22  Deželak Jakob
  46  Gabrič Nik
  58  Jazbinšek Primož
  60  Mavri Filip
  68  Pušnik Matic
  69  Slapšak Nejc
  70  Simonič Nick
  77  Videc Nik
  82  Šmerc Lovro
  91  Privšek Erik
  92  Weber Zupanc Aljaž
  98  Horvat Nikolaj (V)
   NK Šmarje B
Priimek in ime
  12  Jazbec Luka (V)
  15  Črnelič Miha
  17  Pergamož Lan (K)
  18  Pravdič Van
  19  Pajk Gašper
  22  Limbek Dominik
  23  Žvegler Jan
  26  Mijatovič Oliver
  28  Krivec Gašper
  30  Zagajšek Andraž
  37  Čebokelj Jaka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Laško
   Dermota Zlatko
   NK Šmarje B
   Plahuta Marko
   STRELCI
   NK Laško
   1 : 0 21 - Oblak Rene (4')
   2 : 0 10 - Ašenberger Aljaž (8')
   3 : 0 6 - Pipan Anže (13')
   4 : 0 10 - Ašenberger Aljaž (16')
   5 : 0 21 - Oblak Rene (18')
   6 : 0 58 - Jazbinšek Primož (20')
   7 : 0 58 - Jazbinšek Primož (24')
   8 : 0 91 - Privšek Erik (28')
   9 : 0 58 - Jazbinšek Primož (36')
   10 : 1 82 - Šmerc Lovro (52')
   11 : 2 92 - Weber Zupanc Aljaž (58')
   NK Šmarje B
   9 : 1   17 - Pergamož Lan (40') 
   10 : 2   18 - Pravdič Van (53') 
   OPOMINJANI
   NK Laško
    82 - Šmerc Lovro (51')
    21 - Oblak Rene (60')
   NK Šmarje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Šmarje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan