Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 2. krog 10.09.23
   TEKMA: NK KOZJE gradbeništvo SAPO - NK Laško 1 : 6 1 : 3
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Benčina Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
Priimek in ime
  1  Novak Miha (V)
  18  Šergon Jakob
  21  Užmah Julijan
  22  Romih Tadej
  27  Kozole Enej
  29  Bračun Rene
  31  Centrih Nej (K)
  33  Pacek Aljaž
  35  Posteržin Tim
  37  Godler Kristjan
  38  Ocvirk Žan
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Ojsteršek Taj (V)
  4  Marot Urban
  6  Pipan Anže
  16  Ašenberger Aljaž (K)
  21  Oblak Rene
  22  Deželak Jakob
  30  Šanca Matevž
  46  Gabrič Nik
  58  Jazbinšek Primož
  66  Mavri Filip
  68  Pušnik Matic
  69  Slapšak Nejc
  82  Šmerc Lovro
  91  Privšek Erik
  92  Weber Zupanc Aljaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   NK Laško
   Arnautović Nemanja
   STRELCI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   1 : 3 29 - Bračun Rene (18')
   NK Laško
   0 : 1   58 - Jazbinšek Primož (1') 
   0 : 2   21 - Oblak Rene (8') 
   0 : 3   30 - Šanca Matevž (15') 
   1 : 4   82 - Šmerc Lovro (32') 
   1 : 5   82 - Šmerc Lovro (47') 
   1 : 6   16 - Ašenberger Aljaž (54') 
   OPOMINJANI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
    27 - Kozole Enej (14')
    37 - Godler Kristjan (43')
   NK Laško
    21 - Oblak Rene (14')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
   NK Laško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK KOZJE gradbeništvo SAPO
  Minuta  Igralec
   NK Laško
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan