Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 1. krog 03.09.23
   TEKMA: NK Krško Posavje C - NK Radeče B 4 : 1 1 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Nadarevič Amel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Krško Posavje C
Priimek in ime
  1  Ploj Tevž (V,K)
  2  Božič Maj
  3  Kadić Daris
  4  Žerjav Izak
  6  Virant Aljaž
  7  Cvelbar Roko
  8  Vrtačič Jan
  9  Vodopivc Mišel
  10  Tršelič Marina
  11  Kljun Luka
   NK Radeče B
Priimek in ime
  1  Sotlar Til (V)
  2  Tokalić David
  3  Ribič Tim (K)
  4  Jazbinšek Nejc
  5  Groznik Žiga
  6  Skubic Gregor
  7  Sotlar Lan
  8  Tristan Mirt
  9  Wetz Ožbolt
  10  Barachini Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Krško Posavje C
   Mujakić Mirsad
   NK Radeče B
   Ribič Nejc
   STRELCI
   NK Krško Posavje C
   1 : 0 6 - Virant Aljaž (8')
   2 : 1 6 - Virant Aljaž (40')
   3 : 1 4 - Žerjav Izak (52')
   4 : 1 10 - Tršelič Marina (56')
   NK Radeče B
   1 : 1   3 - Ribič Tim (36') 
   OPOMINJANI
   NK Krško Posavje C
   NK Radeče B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Krško Posavje C
   NK Radeče B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Krško Posavje C
  Minuta  Igralec
   NK Radeče B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan