Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 1. krog 03.09.23
   TEKMA: NK Imeno - NK Hrastnik 2 : 4 0 : 3
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Strašek Aljaž (V)
  2  Prebil Jaka
  5  Totaj Albatrit
  11  Jagrič Anej
  15  Šalamon Bor
  23  Vračun Andraž (K)
  24  Debelak Mark
  25  Trbovc Kmetič Anže
  31  Prah Jon
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  2  Mujkanović Dennis
  3  Klenovšek Lan
  4  Kovačević Aleksej
  8  Mujaković Minel
  10  Doberšek Maks
  14  Urh Vidovič (K)
  15  Tatlić Tarik
  16  Skenderović Rejhan
  17  Dornik Gašper
  19  Hočevar Žiga
  22  Vidovič Lan (V)
  30  Ristovič Luka
  34  Ahmetović Tarik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Imeno
   NK Hrastnik
   STRELCI
   NK Imeno
   1 : 4 31 - Prah Jon (51')
   2 : 4 2 - Prebil Jaka (53')
   NK Hrastnik
   0 : 1   8 - Mujaković Minel (4') 
   0 : 2   4 - Kovačević Aleksej (7') 
   0 : 3   10 - Doberšek Maks (28') 
   0 : 4   15 - Tatlić Tarik (43') 
   OPOMINJANI
   NK Imeno
   NK Hrastnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Imeno
   NK Hrastnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan