Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 23/24
  Zapisnik: 1. krog 03.09.23
   TEKMA: NK Laško - NK Krško Posavje B 2 : 1 2 : 0
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Petek Ožbe (V)
  4  Marot Urban
  6  Pipan Anže
  10  Ašenberger Aljaž (K)
  20  Pušnik Matic
  21  Oblak Rene
  22  Deželak Jakob
  30  Šanca Matevž
  38  Jošt Ožbej
  41  Ojsteršek Taj (V)
  46  Gabrič Nik
  58  Jazbinšek Primož
  69  Slapšak Nejc
  77  Videc Nik
  82  Šmerc Lovro
  91  Privšek Erik
  92  Weber Zupanc Aljaž
  98  Horvat Nikolaj (V)
   NK Krško Posavje B
Priimek in ime
  0  Luštek Oskar
  2  Pribožič Lan
  8  Perše Rok (K)
  9  Blatnik Žan
  10  Novak Dan
  12  Bizjak Benjamin (V)
  14  Mežič Mai
  15  Mujakić Din
  20  Jagić Lan Tian
  21  Arh Anže
  25  Bromše Tibor
  27  Jagić Maj Julian
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Laško
   Privšek Franc
   NK Krško Posavje B
   Drnovšek Miha
   STRELCI
   NK Laško
   1 : 0 21 - Oblak Rene (9')
   2 : 0 91 - Privšek Erik (25')
   NK Krško Posavje B
   2 : 1   15 - Mujakić Din (49') 
   OPOMINJANI
   NK Laško
    10 - Ašenberger Aljaž (32')
   NK Krško Posavje B
    8 - Perše Rok (32')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Krško Posavje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
   NK Krško Posavje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan