Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 10. krog 24.03.24
   TEKMA: NK Šentjur - Rudar Velenje C 8 : 0 2 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 60
   1. sodnik: Močnik Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  2  Oset Job
  3  Cmok Alen
  4  Mehtig Tjaš
  5  Dečman Anej
  9  Gorenak Aljoša
  10  Ajdnik Lovro
  12  Panić David (V)
  13  Senica Donatella
  14  Majcen Nace
  16  Vučković Leo
  17  Golež Pirih Jaka (K)
  21  Marot Matija
   Rudar Velenje C
Priimek in ime
  1  Lukavačkić Amman (V)
  3  Pogorevc Žiga
  4  Pavić Parik
  5  Kukavica Lamar
  6  Bešlagić Ajdin
  8  Baručić Ajdin
  9  Gavranović Ahmedin
  11  Strojanšek Danijel (V)
  13  Čaušević Jakob
  14  Šabić Ammar
  16  Smodiš Mitja
  20  Guberinić Mihajlo (K)
  21  Vravnek Tilen
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   Rudar Velenje C
   Presečnik Primož
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 0 9 - Gorenak Aljoša (12')
   2 : 0 9 - Gorenak Aljoša (20')
   3 : 0 17 - Golež Pirih Jaka (41')
   4 : 0 9 - Gorenak Aljoša (45')
   5 : 0 17 - Golež Pirih Jaka (50')
   6 : 0 13 - Senica Donatella (53')
   7 : 0 9 - Gorenak Aljoša (55')
   8 : 0 10 - Ajdnik Lovro (58')
   Rudar Velenje C
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
    2 - Oset Job (35')
    14 - Majcen Nace (47')
   Rudar Velenje C
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   Rudar Velenje C
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan