Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 9. krog 12.11.23
   TEKMA: Zreče - NK Šentjur 1 : 2 1 : 1
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Slatinek Primož
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Odreitz Urh (V)
  2  Pirnat Mark Stanislav
  3  Hojnik Mark
  4  Matavž Om
  6  Zlodej Tin
  7  Smole Luka
  8  Smole Matija
  10  Vidmar Tjaš
  11  Podgrajšek Emanuel
  14  Sadek Jan
  15  Mavher Luka
  16  Trtnik Jurij
  17  Koprivnik Jure (K)
  18  Ogrizek Val
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panić David (V)
  4  Mehtig Tjaš
  5  Dečman Anej
  6  Vučković Leo
  7  Golež Pirih Jaka (K)
  8  Jazbec Filip
  9  Gorenak Aljoša
  10  Ajdnik Lovro
  11  Cmok Alen
  13  Senica Donatella
  17  Černec Tim
  20  Zalokar David
  21  Marot Matija
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Založnik Mitja
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   Zreče
   1 : 1 18 - Ogrizek Val (28')
   NK Šentjur
   0 : 1   21 - Marot Matija (22') 
   1 : 2   10 - Ajdnik Lovro (60') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    1 - Odreitz Urh (22')
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan