Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 9. krog 25.10.23
   TEKMA: Mons Claudius - Rudar Velenje C 2 : 3 2 : 2
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Plevčak Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  2  Berlet Evan
  4  Turk Ažbe
  5  Kitak Tilen
  6  Tušek Vitan
  7  Brantuša Aljaž
  8  Kitak Žak
  9  Briševac David (K)
  10  Firer Evan
  11  Herček Maj
  13  Vreš Anej
  14  Skenderović Adis
  15  Podhraški Dante
  16  Kitak Samuel
  17  Cimermančič Adrian Francis
  22  Horvat Thomas (V)
   Rudar Velenje C
Priimek in ime
  1  Lukavačkić Amman (V)
  3  Pogorevc Žiga
  4  Pavić Parik
  5  Kukavica Lamar
  6  Bešlagić Ajdin (K)
  7  Jezernik Jan
  8  Baručić Ajdin
  9  Gavranović Ahmedin
  11  Strojanšek Danijel (V)
  13  Čaušević Jakob
  14  Šabić Ammar
  16  Smodiš Mitja
  19  Galinec Patrik
  20  Guberinić Mihajlo
  21  Vravnek Tilen
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Kitak Dušan
   Rudar Velenje C
   Bernjak Sebastjan
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 2 11 - Herček Maj (26')
   2 : 2 10 - Firer Evan (27')
   Rudar Velenje C
   0 : 1   7 - Jezernik Jan (7') 
   0 : 2   4 - Pavić Parik (19') 
   2 : 3   16 - Smodiš Mitja (61') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   Rudar Velenje C
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Bernjak Sebastjan (28')
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   Rudar Velenje C
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan