Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 1. krog 07.09.23
   TEKMA: Rudar Velenje C - NK Šentjur 1 : 6 0 : 4
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 60
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje C
Priimek in ime
  1  Strojanšek Danijel (V)
  2  Pogorevc Žiga
  3  Kadić Daris
  4  Pavić Parik
  6  Bešlagić Ajdin (K)
  7  Čaušević Jakob
  8  Baručić Ajdin
  9  Gavranović Ahmedin
  10  Vravnek Tilen
  13  Šabić Ammar
  15  Kukavica Lamar
  16  Smodiš Mitja
  17  Guberinić Mihajlo
   NK Šentjur
Priimek in ime
  2  Oset Job
  4  Mehtig Tjaš (K)
  5  Jenšterle Matevž
  6  Slakan Anej
  8  Jazbec Filip
  9  Hercog Filip
  10  Ajdnik Lovro
  11  Cmok Alen (V)
  12  Panić David
  13  Oset Lina
  14  Černec Tim
  17  Brilej Teo
  18  Škrablin Žan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje C
   Bernjak Sebastjan
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   Rudar Velenje C
   1 : 4 15 - Kukavica Lamar (35')
   NK Šentjur
   0 : 1   9 - Hercog Filip (3') 
   0 : 2   9 - Hercog Filip (9') 
   0 : 3   9 - Hercog Filip (13') 
   0 : 4   9 - Hercog Filip (14') 
   1 : 5   10 - Ajdnik Lovro (48') 
   1 : 6   9 - Hercog Filip (54') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje C
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje C
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan