Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 15. krog 05.06.24
   TEKMA: NK Šampion B Pocinkovalnica - NK Celje B 0 : 4 0 : 1
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Lončar Benjamin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
Priimek in ime
  1  Polšak Railić Matic (V)
  2  Freitag Janik
  3  Pilko Mraz Urh
  4  Polšak Railić Luka (K)
  5  Topić Aleksej
  6  Mehmeti Luan
  9  Počivalnik Patrik
  11  Muharemović Ensar
  14  Bezjak Cirman Miha
  16  Pogladič Rok
  18  Šetina Filip
  20  Cimerman Tien
  22  Muršič Timon
  99  Pavčnik Jan (V)
   NK Celje B
Priimek in ime
  1  Ponikvar Igor Lukas (V)
  2  Čajavec Jakov
  4  Knez Aleksej
  5  Gobec Timon (K)
  6  Ahmetaj Trim
  7  Tratnik Nejc
  8  Labohar Nikolaj
  9  Krenker Tilen
  10  Založnik Maj
  11  Rošer Gabriel
  14  Goričanac Luka
  15  Kuzmanović Teodor
  16  Vrejić Stefan
  17  Šket Ciril
  18  Biščan Filip
  20  Zelenović Aleksander
  21  Štravs Martin
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Čepin Miloš
   NK Celje B
   Sivko Aljoša
   STRELCI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   NK Celje B
   0 : 1   10 - Založnik Maj (29') 
   0 : 2   18 - Biščan Filip (38') 
   0 : 3   18 - Biščan Filip (44') 
   0 : 4   8 - Labohar Nikolaj (46') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   NK Celje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   NK Celje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion B Pocinkovalnica
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan