Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 10. krog 24.03.24
   TEKMA: ND Mozirje - NK Šampion B Pocinkovalnica 3 : 1 2 : 0
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Vasle Žan Luka
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Remšak Rene (V)
  2  Golob Aljaž (V)
  22  Melavc Filip (K)
  23  Krajnc Maj
  25  Krefl Nace
  26  Jurjevec Nace
  27  Planovšek Ožbej
  28  Hren Svit
  29  Pesan Ožbej
  30  Rak Tjaž
  32  Furland Žiga
  33  Brinovšek Vid
  34  Colnarič Ian
  35  Krajnc Tian
  37  Planovšek Kevin
   NK Šampion B Pocinkovalnica
Priimek in ime
  1  Polšak Railić Matic (V)
  2  Freitag Janik
  3  Pilko Mraz Urh
  4  Polšak Railić Luka
  5  Topić Aleksej
  9  Počivalnik Patrik
  13  Josić Tai
  14  Valenčak Gal
  17  Bezjak Cirman Miha
  20  Cimerman Tien
  99  Pavčnik Jan (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje
   Kunej Jošt
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Demšar Luka
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 26 - Jurjevec Nace (14')
   2 : 0 30 - Rak Tjaž (20')
   3 : 0 32 - Furland Žiga (40')
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   3 : 1   9 - Počivalnik Patrik (44') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B Pocinkovalnica
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan