Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 10. krog 22.03.24
   TEKMA: Rudar Velenje B - Šmartno 1928 1 : 4 0 : 2
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 80
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Mukić Aner (V)
  2  Kuzman Nace
  4  Halilović Kan
  5  Javornik Jan
  6  Mujačić Enis
  7  Nika Rudolf (K)
  8  Obradović Luka
  9  Fajfar Luka
  10  Mrkonjić Jan
  11  Stanković-Sušec Luka
  12  Skutnik Tim (V)
  14  Vedenik Jaka
  15  Petric Fran
  16  Čojić Ian
  17  Buljubašić Sanjin
  19  Tabaković Arne
  20  Pavić Teo
  22  Kahvedžić Arnel
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  2  Jug Peter (K)
  4  Mogu Lovro
  5  Reberčnik Nik
  7  Klemenc Rok
  8  Šibanc NIk
  9  Brinovec Žiga
  10  Podgrajšek Lan
  12  Pačnik Aljaž (V)
  16  Cotič Lars
  17  Škrbot Bor
  18  Prauhart Nik
  20  Zupan Toni
  21  Vezaj Aris
  22  Matić Uroš
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Komprej Aljoša
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 4 17 - Buljubašić Sanjin (58')11m
   Šmartno 1928
   0 : 1   9 - Brinovec Žiga (14') 
   0 : 2   9 - Brinovec Žiga (22') 
   0 : 3   9 - Brinovec Žiga (48') 
   0 : 4   9 - Brinovec Žiga (55') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan