Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 2. krog 14.09.23
   TEKMA: Rudar Velenje B - NK Šoštanj B 5 : 2 3 : 1
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 70
   1. sodnik: Grošič Kenan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Mukić Aner (V)
  2  Kuzman Nace
  4  Halilović Kan
  5  Javornik Jan
  6  Tabaković Arne
  7  Kahvedžić Arnel
  8  Stanković-Sušec Luka
  9  Fajfar Luka
  10  Mrkonjić Jan
  11  Mujačić Enis
  12  Skutnik Tim (V)
  13  Čojić Ian
  14  Vedenik Jaka (K)
  15  Petric Fran
  16  Buljubašić Sanjin
  20  Pavić Teo
  21  Obradović Luka
   NK Šoštanj B
Priimek in ime
  1  Ivanjek Nick (V)
  3  Kolenc Andraž
  6  Pantner Aljaž
  7  Ostojić Liam (K)
  9  Ovčjak Nej
  10  Faljić Azur
  11  Novak Nace
  13  Govek Tine
  14  Araus Erik
  15  Krasniqi Diar
  17  Mijatović Kristian
  22  Hodžić Aleks
  28  Sevčnikar Vid
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Rajković Dragan
   NK Šoštanj B
   Novak Marko
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 0 7 - Kahvedžić Arnel (5')
   2 : 0 7 - Kahvedžić Arnel (11')
   3 : 1 6 - Tabaković Arne (26')
   4 : 1 6 - Tabaković Arne (53')
   5 : 2 6 - Tabaković Arne (60')
   NK Šoštanj B
   2 : 1   7 - Ostojić Liam (14') 
   4 : 2   22 - Hodžić Aleks (54') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   NK Šoštanj B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   NK Šoštanj B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan