Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 1. krog 03.09.23
   TEKMA: NK Šampion B Pocinkovalnica - ND Mozirje 2 : 5 1 : 2
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Šeško Nik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
Priimek in ime
  1  Polšak Railić Matic
  3  Pilko Mraz Urh
  4  Freitag Janik
  5  Topić Aleksej
  7  Počivalnik Patrik
  10  Polšak Railić Luka
  13  Lipovšek Luka
  14  Valenčak Gal
  17  Bezjak Cirman Miha
  20  Cimerman Tien
  99  Pavčnik Jan
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Remšak Rene
  2  Strojanšek Bine
  3  Zupanc Andrej
  5  Hren Svit
  6  Melavc Filip
  7  Jurjevec Nace
  9  Krajnc Tian
  10  Planovšek Ožbej
  11  Podkrižnik Oskar
  13  Goličnik Lenart
  15  Colnarič Ian
  17  Planovšek Kevin
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Jovanović Stevo
   ND Mozirje
   Brinjovc Marko
   STRELCI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   1 : 2 3 - Pilko Mraz Urh (30')
   2 : 4 7 - Počivalnik Patrik (55')
   ND Mozirje
   0 : 1   7 - Jurjevec Nace (7') 
   0 : 2   7 - Jurjevec Nace (15') 
   1 : 3   9 - Krajnc Tian (45') 
   1 : 4   7 - Jurjevec Nace (53') 
   2 : 5   6 - Melavc Filip (59') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   ND Mozirje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   ND Mozirje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion B Pocinkovalnica
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
7. krog 30.09.23
Brežice 1919 Terme Čatež : Šampion 8 : 2
Krško : Rače 3 : 1
Podvinci : Premium Dobrovce 1 : 0
Hajdina : ZASE Videm 1 : 1
Zavrč : Avto Rajh Ljutomer 1 : 2
Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 0
Koroška Dravograd : Drava Ptuj 0 : 6
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan