Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 17. krog 29.05.24
   TEKMA: NK Šoštanj A - NK Šampion A ETIM 5 : 0 1 : 0
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj A
Priimek in ime
  1  Kyrpenko Alex (V)
  2  Pirečnik Vid
  3  Rožič Jaka
  4  Skornšek Vid
  5  Vogrin Klanfer Tevž
  6  Ahmić Vedad
  7  Andrejc Sevčnikar Lukas
  8  Čepelnik Jaka
  9  Hodžić Denis
  10  Juras Jonatan (K)
  11  Zajc Jan
  14  Sotler Ožbej
  16  Janev Kristijan
   NK Šampion A ETIM
Priimek in ime
  2  Šarac Filip
  3  Vodenik Lan
  5  Verhovc Šumer Žiga
  6  Brkljačič Raša
  7  Macerl Jakob
  8  Reberšak Urban (K)
  9  Lazičić Aleks
  10  Ambroš Gabrijel
  11  Moćić Davor
  13  Kerš Tilen
  14  Radaković Aleksej
  15  Adilović Džan
  16  Mastnak Tjan
  21  Rečnik Nejc (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj A
   Novak Matjaž
   NK Šampion A ETIM
   Demšar Luka
   STRELCI
   NK Šoštanj A
   1 : 0 7 - Andrejc Sevčnikar Lukas (9')
   2 : 0 9 - Hodžić Denis (36')
   3 : 0 4 - Skornšek Vid (42')
   4 : 0 4 - Skornšek Vid (45')
   5 : 0 4 - Skornšek Vid (51')
   NK Šampion A ETIM
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj A
   NK Šampion A ETIM
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj A
   NK Šampion A ETIM
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj A
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A ETIM
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan