Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 17. krog 26.05.24
   TEKMA: NK Žalec - Rudar Velenje A 1 : 3 0 : 1
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 80
   1. sodnik: Švec Gal
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Nareks Lovro (V)
  2  Ahčan Žak Peter
  3  Kundih Nick
  4  Krajšek Nace
  5  Jagodič Taj (K)
  7  Ermenc Tine
  9  Ašenberger Aljaž
  11  Dobravc Taj
  13  Košenina Aljaž
  14  Pipan Anže
  17  Lesjak Bine
  19  Kukovič Alexander
  20  Đurić Aleksej
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Praprotnik Črt (V)
  4  Moravac Filip
  5  Urlep Nace
  6  Sertić Ivano
  7  Mujkić Anes
  8  Vidović Nik
  10  Plazl Matevž
  11  Đokić Aleks
  12  Djurić Aleksander (V)
  13  Filipović Luka
  14  Badnjević Imran
  15  Tabaković Anes
  16  Kahrimanović Denis
  17  Kerezović Vlado
  19  Dobelšek Liam
  20  Kimidjikić Aleksej
  22  Kregar Tim Lukas
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 2 5 - Jagodič Taj (46')
   Rudar Velenje A
   0 : 1   19 - Dobelšek Liam (9') 
   0 : 2   11 - Đokić Aleks (32') 
   1 : 3   17 - Kerezović Vlado (51') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    5 - Jagodič Taj (37')
   Rudar Velenje A
    10 - Plazl Matevž (49')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Rudar Velenje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan