Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 13. krog 22.05.24
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Šampion A ETIM 3 : 1 1 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Grošič Kenan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Praprotnik Črt (V)
  4  Moravac Filip
  6  Sertić Ivano
  7  Mujkić Anes
  8  Urlep Nace
  10  Vidović Nik
  12  Djurić Aleksander (V)
  13  Kahrimanović Denis
  14  Dobelšek Liam
  15  Tabaković Anes
  16  Kimidjikić Aleksej
  17  Kerezović Vlado
  20  Đokić Aleks
   NK Šampion A ETIM
Priimek in ime
  4  Šarac Filip
  6  Brkljačič Raša
  7  Macerl Jakob
  8  Radaković Aleksej
  9  Lazičić Aleks
  10  Reberšak Urban (K)
  11  Moćić Davor
  13  Kerš Tilen
  14  Mastnak Tjan
  15  Verhovc Šumer Žiga
  16  Ambroš Gabrijel
  17  Jurina Tit
  18  Adilović Džan
  21  Rečnik Nejc (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   NK Šampion A ETIM
   Demšar Luka
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 15 - Tabaković Anes (30')
   2 : 0 14 - Dobelšek Liam (49')
   3 : 1 14 - Dobelšek Liam (54')
   NK Šampion A ETIM
   2 : 1   17 - Jurina Tit (52') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   NK Šampion A ETIM
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Šampion A ETIM
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A ETIM
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan