Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 16. krog 19.05.24
   TEKMA: NK Šampion A ETIM - Dravinja A 2 : 4 1 : 2
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Lončar Benjamin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion A ETIM
Priimek in ime
  2  Verhovc Šumer Žiga
  5  Šarac Filip
  6  Brkljačič Raša
  7  Macerl Jakob
  8  Ambroš Gabrijel
  9  Lazičić Aleks
  10  Reberšak Urban (K)
  11  Moćić Davor
  13  Kerš Tilen
  16  Radaković Aleksej
  17  Adilović Džan
  18  Mastnak Tjan
  21  Rečnik Nejc (V)
   Dravinja A
Priimek in ime
  4  Rečnik Miha
  5  Obrul Jaka Mark
  7  Brglez Matic
  8  Moćić Filip
  9  Bečić Benjamin
  10  Goleš Žiga
  11  Pesjak Lin
  12  Šajtegel Jon (V,K)
  15  Mernik Tim
  16  Kodba Leonel
  17  Marčinković Teo
  19  Adamič Tai
  21  Brečko Val
  30  Pučnik Val
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion A ETIM
   Demšar Luka
   Dravinja A
   Žgank Žiga
   STRELCI
   NK Šampion A ETIM
   1 : 0 10 - Reberšak Urban (10')
   2 : 3 6 - Brkljačič Raša (37')
   Dravinja A
   1 : 1   8 - Moćić Filip (11') 
   1 : 2   9 - Bečić Benjamin (17') 
   1 : 3   10 - Goleš Žiga (35') 
   2 : 4   15 - Mernik Tim (55') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion A ETIM
   Dravinja A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Žgank Žiga (16')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion A ETIM
   Dravinja A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion A ETIM
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan