Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 16. krog 19.05.24
   TEKMA: NK Šoštanj A - Brežice 1919 7 : 1 4 : 1
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Brunšek Veronika Vida
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj A
Priimek in ime
  1  Kyrpenko Alex (V)
  2  Janev Kristijan
  3  Rožič Jaka
  4  Sotler Ožbej
  5  Vogrin Klanfer Tevž
  6  Ahmić Vedad
  7  Andrejc Sevčnikar Lukas
  8  Čepelnik Jaka
  9  Hodžić Denis
  10  Juras Jonatan (K)
  11  Zajc Jan
  12  Pirečnik Vid
  15  Skornšek Vid
   Brežice 1919
Priimek in ime
  4  Molan Polovič Žan
  5  Matko Mai
  6  Černič Gal
  7  Grašak Filip (K)
  9  Račič Žan
  10  Jordanov David
  12  Slakonja Toni (V)
  14  Mežnar Tilen
  16  Strniša Patrik
  19  Vegelj Žiga
  21  Černoga Val
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj A
   Novak Matjaž
   Brežice 1919
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   NK Šoštanj A
   1 : 0 8 - Čepelnik Jaka (6')
   2 : 0 9 - Hodžić Denis (15')
   3 : 0 9 - Hodžić Denis (18')
   4 : 1 4 - Sotler Ožbej (29')
   5 : 1 9 - Hodžić Denis (36')
   6 : 1 4 - Sotler Ožbej (48')
   7 : 1 10 - Juras Jonatan (51')
   Brežice 1919
   3 : 1   7 - Grašak Filip (28') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj A
    8 - Čepelnik Jaka (3')
    11 - Zajc Jan (40')
    4 - Sotler Ožbej (52')
   Brežice 1919
    9 - Račič Žan (50')
    6 - Černič Gal (57')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj A
   Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj A
  Minuta  Igralec
   Brežice 1919
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan