Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 16. krog 19.05.24
   TEKMA: NK Krško Posavje A - NK Žalec 5 : 1 2 : 1
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Jarc Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Krško Posavje A
Priimek in ime
  1  Suhopoljac Tian (V)
  5  Dular Jošt
  7  Motore Vito
  8  Colarič Vito (K)
  10  Tomažin Tian
  11  Mavsar Blaž
  17  Lisec David
  18  Jurečič Oto
  20  Radovič Liam
  24  Luštek Oskar
  29  Kromar Tim
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Nareks Lovro (V)
  2  Krajšek Nace
  3  Jagodič Taj (K)
  4  Zalokar Vid
  5  Balaj Enis
  7  Ermenc Tine
  11  Dobravc Taj
  12  Pipan Anže
  13  Ahčan Žak Peter
  14  Lesjak Bine
  16  Košenina Aljaž
  17  Ašenberger Aljaž
  20  Đurić Aleksej
  22  Kundih Nick
  23  Kukovič Alexander
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Krško Posavje A
   Runovec Miha
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   STRELCI
   NK Krško Posavje A
   1 : 0 7 - Motore Vito (3')
   2 : 1 17 - Lisec David (30')
   3 : 1 8 - Colarič Vito (42')
   4 : 1 18 - Jurečič Oto (49')
   5 : 1 8 - Colarič Vito (54')
   NK Žalec
   1 : 1   7 - Ermenc Tine (23') 
   OPOMINJANI
   NK Krško Posavje A
    10 - Tomažin Tian (29')
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Krško Posavje A
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Krško Posavje A
  Minuta  Igralec
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan