Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 16. krog 19.05.24
   TEKMA: NK Rogaška A - NK Celje A 3 : 4 2 : 1
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 70
   1. sodnik: Plevčak Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška A
Priimek in ime
  2  Cvetko Max
  3  Bračun Chris
  4  Grunt Ancelj Tian
  7  Jeličić Vuk
  8  Drofenik Jure
  9  Jeršečič Urban
  10  Pongračić Rok (K)
  13  Krumpak Oto (V)
  18  Šket Tomaž
  20  Tadina Miha
  22  Bele Timotej
  24  Polajžer Anej
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Verblač Vid Peter (V)
  4  Bašić Dušan
  5  Bolarić Liam (K)
  6  Sanoria Radovanović Philip Xawier
  7  Karić Tien
  8  Josipović Aleksej
  9  Turk Domen
  10  Mujanović Alen
  11  Škalički Mark Lukas
  12  Šarlah Nik (V)
  13  Bubulj Nikola
  15  Jutršek Matic
  16  Želj Luka
  19  Videčnik Bor
  20  Lan Trajkovski
  22  Mlinarič Anej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška A
   Kobilšek Andraž
   NK Celje A
   Vrečko Simon
   STRELCI
   NK Rogaška A
   1 : 1 9 - Jeršečič Urban (20')
   2 : 1 10 - Pongračić Rok (28')
   3 : 4 7 - Jeličić Vuk (59')
   NK Celje A
   0 : 1   11 - Škalički Mark Lukas (12') 
   2 : 2   7 - Karić Tien (46') 
   2 : 3   10 - Mujanović Alen (48') 
   2 : 4   11 - Škalički Mark Lukas (58') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška A
    10 - Pongračić Rok (55')
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška A
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan