Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 14. krog 08.05.24
   TEKMA: Brežice 1919 - NK Celje A 0 : 5 0 : 3
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Jarc Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919
Priimek in ime
  1  Rostohar Beribak Nal (V)
  2  Frigelj Gašper
  3  Ašič Nik
  4  Molan Polovič Žan
  5  Matko Mai
  6  Černič Gal
  7  Grašak Filip (K)
  9  Račič Žan
  11  Jordanov David
  12  Slakonja Toni (V)
  15  Mežnar Tilen
  16  Strniša Patrik
  19  Vegelj Žiga
  20  Černoga Val
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Verblač Vid Peter (V)
  5  Bolarić Liam (K)
  6  Sanoria Radovanović Philip Xawier
  7  Karić Tien
  8  Josipović Aleksej
  9  Turk Domen
  10  Mujanović Alen
  11  Škalički Mark Lukas
  12  Šarlah Nik (V)
  13  Bubulj Nikola
  14  Jutršek Matic
  16  Želj Luka
  19  Videčnik Bor
  22  Mlinarič Anej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brežice 1919
   Vukosavljevič Tomo
   NK Celje A
   Vrečko Simon
   STRELCI
   Brežice 1919
   NK Celje A
   0 : 1   11 - Škalički Mark Lukas (12') 
   0 : 2   6 - Sanoria Radovanović Philip Xawier (16') 
   0 : 3   7 - Karić Tien (24') 
   0 : 4   10 - Mujanović Alen (51') 
   0 : 5   11 - Škalički Mark Lukas (57') 
   OPOMINJANI
   Brežice 1919
    7 - Grašak Filip (50')
    4 - Molan Polovič Žan (55')
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Brežice 1919
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan