Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 14. krog 28.04.24
   TEKMA: NK Šoštanj A - Dravinja A 1 : 9 1 : 4
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Brunšek Veronika Vida
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj A
Priimek in ime
  1  Zupan Matic (V)
  2  Janev Kristijan
  3  Rožič Jaka
  4  Sotler Ožbej
  5  Vogrin Klanfer Tevž
  6  Ahmić Vedad
  7  Andrejc Sevčnikar Lukas
  8  Čepelnik Jaka
  9  Hodžić Denis
  10  Juras Jonatan (K)
  11  Zajc Jan
  12  Pirečnik Vid
  13  Skornšek Vid
   Dravinja A
Priimek in ime
  4  Rečnik Miha
  5  Obrul Jaka Mark
  7  Brglez Matic
  8  Moćić Filip
  10  Goleš Žiga
  12  Šajtegel Jon (V,K)
  15  Mernik Tim
  16  Kodba Leonel
  17  Marčinković Teo
  19  Adamič Tai
  21  Brečko Val
  36  Pučnik Val
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj A
   Novak Matjaž
   Dravinja A
   Žgank Žiga
   STRELCI
   NK Šoštanj A
   1 : 3 9 - Hodžić Denis (19')
   Dravinja A
   0 : 1   17 - Marčinković Teo (9') 
   0 : 2   10 - Goleš Žiga (11') 
   0 : 3   17 - Marčinković Teo (15') 
   1 : 4   10 - Goleš Žiga (27') 
   1 : 5   19 - Adamič Tai (37') 
   1 : 6   7 - Brglez Matic (40') 
   1 : 7   10 - Goleš Žiga (50') 
   1 : 8   7 - Brglez Matic (54') 
   1 : 9   4 - Rečnik Miha (57')  11m
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj A
   Dravinja A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj A
   Dravinja A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj A
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan