Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 12. krog 14.04.24
   TEKMA: Dravinja A - NK Celje A 3 : 4 0 : 2
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Arih Tomaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja A
Priimek in ime
  4  Rečnik Miha
  5  Obrul Jaka Mark
  7  Brglez Matic
  8  Moćić Filip
  9  Bečić Benjamin
  10  Goleš Žiga
  11  Pesjak Lin
  12  Šajtegel Jon (V,K)
  15  Mernik Tim
  16  Kodba Leonel
  17  Marčinković Teo
  19  Adamič Tai
  21  Brečko Val
  30  Pučnik Val
   NK Celje A
Priimek in ime
  4  Bašić Dušan
  6  Sanoria Radovanović Philip Xawier
  7  Karić Tien
  8  Josipović Aleksej
  9  Mujanović Alen
  11  Škalički Mark Lukas (K)
  12  Šarlah Nik (V)
  13  Bubulj Nikola
  17  Bačaj Čelofiga Tin
  19  Turk Domen
  20  Lan Trajkovski
  22  Mlinarič Anej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja A
   Žgank Žiga
   NK Celje A
   Vrečko Simon
   STRELCI
   Dravinja A
   1 : 2 8 - Moćić Filip (41')
   2 : 4 8 - Moćić Filip (55')11m
   3 : 4 16 - Kodba Leonel (57')
   NK Celje A
   0 : 1   6 - Sanoria Radovanović Philip Xawier (5') 
   0 : 2   6 - Sanoria Radovanović Philip Xawier (23') 
   1 : 3   19 - Turk Domen (44') 
   1 : 4   9 - Mujanović Alen (52') 
   OPOMINJANI
   Dravinja A
    16 - Kodba Leonel (34')
   NK Celje A
    11 - Škalički Mark Lukas (59')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja A
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan