Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 10. krog 27.03.24
   TEKMA: Brežice 1919 - NK Rogaška A 3 : 4 1 : 1
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Krnc Domen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919
Priimek in ime
  1  Rostohar Beribak Nal (V)
  2  Novak Luka
  3  Slovenc Jaka
  4  Matko Mai
  5  Černoga Val
  6  Černič Gal
  7  Grašak Filip
  8  Strniša Patrik
  10  Molan Polovič Žan
  11  Jordanov David
  12  Slakonja Toni (V)
  15  Mežnar Tilen
  17  Ašič Nik
  18  Vegelj Žiga
  20  Račič Žan (K)
   NK Rogaška A
Priimek in ime
  2  Cvetko Max
  4  Bračun Chris
  5  Bele Timotej
  6  Šket Tomaž
  7  Jeličić Vuk
  8  Krumpak Oto
  9  Jeršečič Urban
  10  Pongračić Rok (K)
  11  Drofenik Jure
  15  Markovinovič Marko
  18  Firšt Patrik
  19  Polajžer Anej
  20  Tadina Miha
  22  Zlodej Andraž
  23  Grunt Ancelj Tian (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brežice 1919
   Vukosavljevič Tomo
   NK Rogaška A
   Kobilšek Andraž
   STRELCI
   Brežice 1919
   1 : 1 7 - Grašak Filip (3')
   2 : 2 18 - Vegelj Žiga (43')
   3 : 2 7 - Grašak Filip (46')
   NK Rogaška A
   0 : 1   19 - Polajžer Anej (3') 
   1 : 2   19 - Polajžer Anej (41') 
   3 : 3   7 - Jeličić Vuk (55') 
   3 : 4   19 - Polajžer Anej (75')  11m
   OPOMINJANI
   Brežice 1919
    7 - Grašak Filip (50')
   NK Rogaška A
    8 - Krumpak Oto (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919
   NK Rogaška A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Brežice 1919
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan