Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 10. krog 24.03.24
   TEKMA: NK Celje A - NK Žalec 3 : 2 1 : 0
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 70
   1. sodnik: Jarc Filip
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Verblač Vid Peter (V)
  4  Bašić Dušan
  6  Sanoria Radovanović Philip Xawier
  7  Karić Tien
  9  Turk Domen
  10  Mujanović Alen
  11  Škalički Mark Lukas (K)
  12  Šarlah Nik
  13  Bubulj Nikola
  16  Želj Luka
  17  Bačaj Čelofiga Tin
  19  Videčnik Bor
  20  Lan Trajkovski
  22  Mlinarič Anej
   NK Žalec
Priimek in ime
  2  Krajšek Nace
  3  Kukovič Alexander
  4  Zalokar Vid
  5  Balaj Enis
  6  Pipan Anže (V)
  7  Ermenc Tine
  9  Ašenberger Aljaž
  10  Jagodič Taj
  11  Dobravc Taj
  17  Lesjak Bine
  18  Košenina Aljaž
  20  Mastnak Blaž (K)
  21  Kundih Nick
  22  Ahčan Žak Peter
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Vrečko Simon
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 11 - Škalički Mark Lukas (26')
   2 : 0 10 - Mujanović Alen (33')
   3 : 1 19 - Videčnik Bor (55')
   NK Žalec
   2 : 1   7 - Ermenc Tine (52') 
   3 : 2   4 - Zalokar Vid (58') 
   OPOMINJANI
   NK Celje A
    19 - Videčnik Bor (12')
    4 - Bašić Dušan (36')
    20 - Lan Trajkovski (50')
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan