Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 8. krog 25.10.23
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Žalec 5 : 1 0 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Grošič Kenan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Djurić Aleksander (V)
  2  Moravac Filip
  3  Sertić Ivano
  6  Kerezović Vlado
  7  Vidović Nik
  8  Mrkonjić Ivano
  9  Kregar Tim Lukas
  10  Plazl Matevž (K)
  12  Praprotnik Črt (V)
  13  Filipović Luka
  14  Badnjević Imran
  16  Đokić Aleks
  17  Memić Ajnur
  18  Urlep Nace
  19  Dobelšek Liam
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Marčič Žiga (V)
  4  Krajšek Nace
  5  Dobravc Taj
  7  Ermenc Tine
  8  Ahčan Žak Peter
  9  Kundih Nick
  10  Jagodič Taj (K)
  15  Košenina Aljaž
  16  Đurić Aleksej
  18  Lekić Luka
  20  Lesjak Bine
  21  Lovrek Žiga
  24  Tuzlak Lian
  27  Zalokar Vid
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Komprej Aljoša
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 10 - Plazl Matevž (36')
   2 : 0 7 - Vidović Nik (42')
   3 : 1 8 - Mrkonjić Ivano (52')
   4 : 1 18 - Urlep Nace (56')
   5 : 1 13 - Filipović Luka (60')
   NK Žalec
   2 : 1   16 - Đurić Aleksej (45') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   NK Žalec
    16 - Đurić Aleksej (52')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan