Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 7. krog 15.10.23
   TEKMA: NK Celje A - NK Rogaška A 2 : 6 2 : 1
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Narat Filip
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Verblač Vid Peter (V)
  4  Bašić Dušan
  5  Bolarić Liam (K)
  6  Sanoria Radovanović Philip Xawier
  7  Karić Tien
  8  Josipović Aleksej
  9  Turk Domen
  10  Lan Trajkovski
  11  Škalički Mark Lukas
  12  Žohar Maks
  13  Bubulj Nikola
  15  Jutršek Matic
  16  Želj Luka
  18  Jaćimović Alen
  19  Videčnik Bor
  21  Medved Tomaž
  22  Mlinarič Anej
   NK Rogaška A
Priimek in ime
  2  Grunt Ancelj Tian (V)
  5  Šket Tomaž
  8  Drofenik Jure
  9  Cvetko Max
  10  Pongračić Rok
  11  Jeličić Vuk
  13  Krumpak Oto (V)
  16  Mujanović Alen (K)
  22  Jeršečič Urban
  24  Polajžer Anej
  25  Tadina Miha
  28  Bračun Chris
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Vrečko Simon
   NK Rogaška A
   Kobilšek Andraž
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 7 - Karić Tien (1')
   2 : 0 10 - Lan Trajkovski (8')
   NK Rogaška A
   2 : 1   16 - Mujanović Alen (21') 
   2 : 2   16 - Mujanović Alen (41') 
   2 : 3   13 - Krumpak Oto (49') 
   2 : 4   10 - Pongračić Rok (51') 
   2 : 5   10 - Pongračić Rok (52') 
   2 : 6   13 - Krumpak Oto (60') 
   OPOMINJANI
   NK Celje A
    19 - Videčnik Bor (44')
   NK Rogaška A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   NK Rogaška A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan