Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 5. krog 01.10.23
   TEKMA: NK Celje A - NK Brežice 1919 4 : 1 2 : 0
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Šeško Nik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime
  4  Bašić Dušan
  5  Bolarić Liam (K)
  6  Sanoria Radovanović Philip Xawier
  7  Karić Tien
  8  Josipović Aleksej
  9  Turk Domen
  10  Haunholter Kai
  11  Škalički Mark Lukas
  12  Žohar Maks (V)
  13  Bubulj Nikola
  15  Jutršek Matic
  16  Želj Luka
  18  Jaćimović Alen
  19  Videčnik Bor
  22  Medved Tomaž
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Vegelj Žiga
  4  Molan Polovič Žan
  5  Matko Mai
  6  Černič Gal
  7  Grašak Filip
  8  Strniša Patrik
  9  Mežnar Tilen
  10  Jordanov David
  15  Černoga Val
  17  Račič Žan (K)
  21  Frigelj Gašper
  88  Slakonja Toni (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Vrečko Simon
   NK Brežice 1919
   Babnik Jure
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 22 - Medved Tomaž (15')
   2 : 0 22 - Medved Tomaž (23')
   3 : 1 19 - Videčnik Bor (45')
   4 : 1 11 - Škalički Mark Lukas (57')
   NK Brežice 1919
   2 : 1   17 - Račič Žan (35') 
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   NK Brežice 1919
    8 - Strniša Patrik (47')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan