Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 23/24
  Zapisnik: 2. krog 10.09.23
   TEKMA: NK Šampion A ETIM - NK Rogaška A 4 : 3 2 : 1
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Halilović Denis
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion A ETIM
Priimek in ime
  1  Janc Lovro (V)
  2  Šubaraš Teo (V)
  4  Radaković Aleksej
  6  Šarac Filip
  7  Macerl Jakob
  8  Reberšak Urban (K)
  10  Brkljačič Raša
  11  Moćić Davor
  14  Kerš Tilen
  15  Gregorič Filip
  16  Mastnak Tjan
  17  Verhovc Šumer Žiga
  18  Rehar Lev Lucijan
  19  Ambroš Gabrijel
  20  Vodenik Lan
   NK Rogaška A
Priimek in ime
  1  Krumpak Oto (V)
  2  Cvetko Max
  3  Bračun Chris
  4  Grunt Ancelj Tian
  5  Tadina Miha
  6  Polajžer Anej
  7  Pongračić Rok
  8  Drofenik Jure
  9  Jeršečič Urban
  10  Mujanović Alen (K)
  11  Jeličić Vuk
  14  Šket Tomaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion A ETIM
   Demšar Luka
   NK Rogaška A
   Kobilšek Andraž
   STRELCI
   NK Šampion A ETIM
   1 : 0 19 - Ambroš Gabrijel (16')
   2 : 0 7 - Macerl Jakob (17')
   3 : 1 14 - Kerš Tilen (36')
   4 : 1 18 - Rehar Lev Lucijan (55')
   NK Rogaška A
   2 : 1   7 - Pongračić Rok (20') 
   4 : 2   9 - Jeršečič Urban (56') 
   4 : 3   9 - Jeršečič Urban (58') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion A ETIM
    6 - Šarac Filip (56')
   NK Rogaška A
    7 - Pongračić Rok (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šampion A ETIM
   NK Rogaška A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion A ETIM
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan