Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 21. krog 06.06.24
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Šentjur 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kasalo Nezim
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  2  Šarac Luka
  4  Zupan Luka (K)
  7  Klemenc Rok
  10  Remenih Jakob
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  14  Feldin Nik
  15  Žalig Taj
  17  Jug Peter
  20  Zupan Toni
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  2  Mauko Jug Tor
  5  Planko Taj
  6  Plevnik Nejc
  7  Ivanuša Taj
  9  Smole Maj
  11  Rizanaj Erion
  13  Karlatec Podgoršek Filip
  17  Zeme Vid (K)
  18  Stopinšek Aljoša
  19  Gajšek Urban
  Rezervni igralci
  8  Kenda Marcel
  9  Hudournik Bor
  12  Mijatović Saša (V)
  Rezervni igralci
  14  Testaniere Tilen
  20  Kek Aleksander
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 1 11 - Pirnat Matteo (10')
   2 : 1 11 - Pirnat Matteo (80')
   NK Šentjur
   0 : 1   17 - Zeme Vid (3') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   NK Šentjur
    19 - Gajšek Urban (39')
    7 - Ivanuša Taj (72')
    5 - Planko Taj (78')
    1 - Panič Miloš (80')
    6 - Plevnik Nejc (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  55'     12 - Mijatović Saša
       1 - Podvršnik Domen
  65'     8 - Kenda Marcel
       2 - Šarac Luka
  78'     9 - Hudournik Bor
       10 - Remenih Jakob
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Kek Aleksander
       11 - Rizanaj Erion
  75'     14 - Testaniere Tilen
       9 - Smole Maj
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan