Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 19. krog 03.06.24
   TEKMA: Nk Ljubno ob Savinji - NK Šentjur 3 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Robnik Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Brlec Matija
  3  Klemenšek Miha
  4  Vrečer Enej
  6  Cerar Matija
  7  Kladnik Andraž
  8  Lorenčič Ožbej
  10  Plesnik Tomaž (K)
  11  Dešman Lukas
  14  Pečovnik Jošt
  15  Atelšek Gal
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  2  Mauko Jug Tor
  5  Planko Taj
  7  Studnička Tai
  9  Ivanuša Taj
  11  Smole Maj
  17  Zeme Vid (K)
  19  Gajšek Urban
  20  Rizanaj Erion
  21  Leskovšek Nejc
  22  Hladin Benjamin
  Rezervni igralci
  5  Štiglic Nik
  9  Govek Nace
  13  Krevzel Aljaž
  16  Kompare Denis
  17  Lorenčič Jakob
  18  Orešnik Andraž
  20  Vertot Alen
  Rezervni igralci
  4  Planko Oliver
  6  Plevnik Nejc
  15  Gruber Gaber
   TRENER
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   STRELCI
   Nk Ljubno ob Savinji
   1 : 0 11 - Dešman Lukas (8')
   2 : 3 6 - Cerar Matija (53')
   3 : 3 7 - Kladnik Andraž (75')11m
   NK Šentjur
   1 : 1   9 - Ivanuša Taj (20') 
   1 : 2   11 - Smole Maj (21') 
   1 : 3   7 - Studnička Tai (51') 
   OPOMINJANI
   Nk Ljubno ob Savinji
    14 - Pečovnik Jošt (59')
   NK Šentjur
    7 - Studnička Tai (61')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Nk Ljubno ob Savinji
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  40'     9 - Govek Nace
       15 - Atelšek Gal
  40'     17 - Lorenčič Jakob
       2 - Brlec Matija
  55'     16 - Kompare Denis
       11 - Dešman Lukas
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  40'     6 - Plevnik Nejc
       5 - Planko Taj
  55'     4 - Planko Oliver
       22 - Hladin Benjamin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan