Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 21. krog 31.05.24
   TEKMA: Zreče - Združena Savinjska B 0 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Brezovšek Jaka (V)
  3  Hojnik Mark
  4  Adamič Jakob
  5  Zagmajster Tim
  7  Mahmutović Ali
  8  Zver Tian
  9  Fijavž Timotej (K)
  11  Topolšek Žiga
  13  Podgrajšek Gabriel
  17  Hrovat Nik
  18  Očko Gašper
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Kolenc Lukas (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  16  Bogataj Tjaž
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  19  Aleksić Leon
  Rezervni igralci
  2  Pirnat Mark Stanislav
  15  Mavher Luka
  20  Koprivnik Jure
  Rezervni igralci
  1  Ropret Mark (V)
  9  Otavnik Timej
  21  Mike Trauner
  22  Kok Matic
  24  Kupec Žiga
  27  Rifelj Erazem
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   Zreče
   Združena Savinjska B
   0 : 1   12 - Kolenc Lukas (7')  11m
   0 : 2   18 - Matevž Glušič (13') 
   0 : 3   19 - Aleksić Leon (15') 
   0 : 4   6 - Tominšek Teodor (42') 
   0 : 5   19 - Aleksić Leon (46') 
   0 : 6   10 - Bradeško Brin (72') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
    9 - Fijavž Timotej (50')
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  43'     2 - Pirnat Mark Stanislav
       3 - Hojnik Mark
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Ropret Mark
       12 - Kolenc Lukas
  41'     27 - Rifelj Erazem
       4 - Aleksić Tibor
  41'     21 - Mike Trauner
       16 - Bogataj Tjaž
  61'     9 - Otavnik Timej
       18 - Matevž Glušič
  61'     24 - Kupec Žiga
       13 - Zabukovnik Miha
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan