Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 20. krog 25.05.24
   TEKMA: NK Šentjur - NK Žalec 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Rozman Tit (V)
  3  Gajšek Urban
  7  Ivanuša Taj
  8  Studnička Tai
  10  Rizanaj Erion
  11  Smole Maj
  14  Planko Taj
  15  Gruber Gaber
  17  Zeme Vid (K)
  18  Mauko Jug Tor
  21  Leskovšek Nejc
   NK Žalec
Priimek in ime
  3  Banfić Emil
  4  Huš Oskar (K)
  5  Arslanović Liam
  8  Jagodič Taj
  10  Balaj Jon
  11  Privošnik Gal
  18  Stopar Vid
  19  Jelen Enej
  21  Doler Enej
  22  Gajšek Husnjak Maksim (V)
  23  Brglez Nik
  Rezervni igralci
  5  Planko Oliver
  6  Plevnik Nejc
  16  Mlaker Patrik
  20  Planko Kunaj Januš
  Rezervni igralci
  6  Podlesek Lev
  7  Domuzeti Andrin
  9  Zalokar Vid
  16  Tetaj Altin
  20  Škrubej Val
   TRENER
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   NK Žalec
   Petek Pascal
   STRELCI
   NK Šentjur
   NK Žalec
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  55'     5 - Planko Oliver
       18 - Mauko Jug Tor
  55'     6 - Plevnik Nejc
       3 - Gajšek Urban
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  60'     6 - Podlesek Lev
       8 - Jagodič Taj
  60'     9 - Zalokar Vid
       21 - Doler Enej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan