Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 20. krog 24.05.24
   TEKMA: Kovinar Štore - Zreče 5 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Vrečko Gal (V)
  2  Lukenda Neli
  5  Pušnik Nik
  7  Božić Luka (K)
  8  Rahmanović Semin
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  13  Kahrimanović Vedad
  14  Oberžan David
  21  Rexhepi Erda
  22  Taseski Patrik
   Zreče
Priimek in ime
  1  Zver Tian (V)
  2  Pirnat Mark Stanislav
  3  Hojnik Mark
  4  Adamič Jakob
  5  Zagmajster Tim
  6  Brezovšek Jaka
  7  Kodrun Žan (K)
  9  Fijavž Timotej
  11  Topolšek Žiga
  15  Hrovat Nik
  18  Očko Gašper
  Rezervni igralci
  3  Davidović Dejan
  4  Simić Aleks
  Rezervni igralci
  13  Podgrajšek Gabriel
  16  Mavher Luka
  20  Koprivnik Jure
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 11 - Smajlović Armin (10')
   2 : 0 13 - Kahrimanović Vedad (47')
   3 : 0 11 - Smajlović Armin (52')
   4 : 0 13 - Kahrimanović Vedad (65')
   5 : 0 8 - Rahmanović Semin (80')
   Zreče
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   Zreče
    9 - Fijavž Timotej (25')
    7 - Kodrun Žan (35')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan