Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 20. krog 23.05.24
   TEKMA: Združena Savinjska B - Šmartno 1928 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor
  9  Otavnik Timej
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Kolenc Lukas (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  16  Bogataj Tjaž
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  19  Aleksić Leon
  29  Kok Matic
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  2  Šarac Luka
  4  Zupan Luka (K)
  7  Hudournik Bor
  9  Jević Sven
  10  Hribar Aljaž
  11  Pirnat Matteo
  14  Feldin Nik
  16  Cotič Lars
  17  Jug Peter
  20  Zupan Toni
  Rezervni igralci
  1  Ropret Mark (V)
  30  Rifelj Erazem
  Rezervni igralci
  5  Reberčnik Nik
  6  Klemenc Rok
  8  Kenda Marcel
  12  Mijatović Saša (V)
  15  Žalig Taj
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 1 29 - Kok Matic (28')
   2 : 1 30 - Rifelj Erazem (36')
   3 : 1 19 - Aleksić Leon (70')
   Šmartno 1928
   0 : 1   11 - Pirnat Matteo (12') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   Šmartno 1928
    17 - Jug Peter (46')
    11 - Pirnat Matteo (81')
    20 - Zupan Toni (81')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  31'     30 - Rifelj Erazem
       9 - Otavnik Timej
  73'     1 - Ropret Mark
       12 - Kolenc Lukas
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  65'     12 - Mijatović Saša
       1 - Podvršnik Domen
  66'     8 - Kenda Marcel
       10 - Hribar Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan