Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 19. krog 17.05.24
   TEKMA: NK Žalec - Združena Savinjska B 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  4  Huš Oskar (K)
  8  Jagodič Taj
  9  Goršek Aljaž
  10  Balaj Jon
  11  Privošnik Gal
  12  Mohorič Jakob (V)
  18  Stopar Vid
  19  Jelen Enej
  21  Podlesek Lev
  22  Škrubej Val
  23  Brglez Nik
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Kolenc Lukas (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  16  Bogataj Tjaž
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  19  Aleksić Leon
  Rezervni igralci
  3  Banfić Emil
  5  Arslanović Liam
  7  Domuzeti Andrin
  16  Tetaj Altin
  17  Ermenc Tine
  Rezervni igralci
  1  Ropret Mark (V)
  21  Mike Trauner
  24  Kupec Žiga
  29  Rifelj Erazem
   TRENER
   NK Žalec
   Petek Pascal
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 16 - Tetaj Altin (45')
   Združena Savinjska B
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Tetaj Altin
       11 - Privošnik Gal
  41'     5 - Arslanović Liam
       8 - Jagodič Taj
  50'     17 - Ermenc Tine
       21 - Podlesek Lev
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  50'     29 - Rifelj Erazem
       6 - Tominšek Teodor
  50'     21 - Mike Trauner
       16 - Bogataj Tjaž
  50'     24 - Kupec Žiga
       10 - Bradeško Brin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan