Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 19. krog 17.05.24
   TEKMA: Šmartno 1928 - Kovinar Štore 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Igrišče Log - Šmartno ob Paki    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Carevič Milan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  2  Šarac Luka
  4  Zupan Luka (K)
  9  Jević Sven
  10  Remenih Jakob
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  14  Feldin Nik
  16  Cotič Lars
  17  Jug Peter
  19  Zupan Toni
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  3  Davidović Dejan
  5  Pušnik Nik (K)
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  13  Kahrimanović Vedad
  14  Oberžan David
  15  Taseski Patrik
  16  Rožman Berčon Tai
  Rezervni igralci
  5  Reberčnik Nik
  8  Kenda Marcel
  12  Mijatović Saša (V)
  15  Žalig taj
  18  Rabuza Naj
  Rezervni igralci
  20  Videc Patrik
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 1 11 - Pirnat Matteo (12')
   2 : 1 11 - Pirnat Matteo (18')
   3 : 1 17 - Jug Peter (70')
   Kovinar Štore
   0 : 1   13 - Kahrimanović Vedad (6') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   Kovinar Štore
    11 - Smajlović Armin (62')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  63'     18 - Rabuza Naj
       19 - Zupan Toni
  65'     15 - Žalig taj
       13 - Hribar Aljaž
  65'     5 - Reberčnik Nik
       14 - Feldin Nik
  65'     12 - Mijatović Saša
       1 - Podvršnik Domen
  65'     8 - Kenda Marcel
       16 - Cotič Lars
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  50'     20 - Videc Patrik
       3 - Davidović Dejan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan