Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 17. krog 14.05.24
   TEKMA: NK Šentjur - Združena Savinjska B 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  2  Mauko Jug Tor
  5  Planko Taj
  7  Studnička Tai
  8  Hladin Benjamin
  9  Ivanuša Taj
  10  Rizanaj Erion
  11  Smole Maj
  15  Gruber Gaber
  17  Zeme Vid (K)
  20  Planko Kunaj Januš
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Kolenc Lukas (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  16  Bogataj Tjaž
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  19  Aleksić Leon
  21  Mike Trauner
  Rezervni igralci
  4  Karlatec Podgoršek Filip
  6  Plevnik Nejc
  18  Stopinšek Aljoša
  Rezervni igralci
  1  Ropret Mark (V)
  9  Otavnik Timej
  22  Kok Matic
  24  Kupec Žiga
  29  Rifelj Erazem
   TRENER
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Šentjur
   Združena Savinjska B
   0 : 1   13 - Zabukovnik Miha (19') 
   1 : 1   16 - Bogataj Tjaž (39')  AG
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   Združena Savinjska B
    13 - Zabukovnik Miha (36')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  55'     6 - Plevnik Nejc
       20 - Planko Kunaj Januš
  60'     4 - Karlatec Podgoršek Filip
       2 - Mauko Jug Tor
  65'     18 - Stopinšek Aljoša
       8 - Hladin Benjamin
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  45'     9 - Otavnik Timej
       17 - Gregl Maks
  50'     29 - Rifelj Erazem
       5 - Cvenk Jaša
  60'     1 - Ropret Mark
       12 - Kolenc Lukas
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan