Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 18. krog 10.05.24
   TEKMA: Zreče - Šmartno 1928 6 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Zver Tian (V)
  2  Pirnat Mark Stanislav
  3  Hojnik Mark
  4  Adamič Jakob
  5  Zagmajster Tim
  6  Kodrun Žan (K)
  9  Fijavž Timotej
  10  Mahmutović Ali
  11  Topolšek Žiga
  15  Hrovat Nik
  16  Očko Gašper
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Mijatović Saša (V)
  4  Zupan Luka (K)
  7  Šarac Luka
  9  Jević Sven
  10  Remenih Jakob
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  14  Feldin Nik
  15  Žalig taj
  19  Podvršnik Domen
  20  Zupan Toni
  Rezervni igralci
  17  Koprivnik Jure
  Rezervni igralci
  8  Reberčnik Nik
  16  Klemenc Rok
  17  Podgrajšek Lan
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   STRELCI
   Zreče
   1 : 0 9 - Fijavž Timotej (24')
   2 : 0 9 - Fijavž Timotej (35')
   3 : 0 9 - Fijavž Timotej (45')
   4 : 1 9 - Fijavž Timotej (58')
   5 : 1 5 - Zagmajster Tim (61')
   6 : 1 9 - Fijavž Timotej (72')
   Šmartno 1928
   3 : 1   11 - Pirnat Matteo (55')  11m
   OPOMINJANI
   Zreče
    1 - Zver Tian (69')
    9 - Fijavž Timotej (74')
    6 - Kodrun Žan (76')
   Šmartno 1928
    7 - Šarac Luka (28')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Podgrajšek Lan
       15 - Žalig taj
  66'     8 - Reberčnik Nik
       7 - Šarac Luka
  66'     16 - Klemenc Rok
       19 - Podvršnik Domen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan