Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 17. krog 26.04.24
   TEKMA: Nk Ljubno ob Savinji - Kovinar Štore 7 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 51
   Glavni sodnik Robnik Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  3  Klemenšek Miha
  4  Vrečer Enej
  5  Plesnik Rok
  6  Cerar Matija
  7  Kladnik Andraž
  9  Vertot Alen
  10  Plesnik Tomaž (K)
  11  Dešman Lukas
  18  Lorenčič Jakob
  19  Atelšek Gal
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  3  Kastelic Ela
  8  Božić Luka
  9  Jeršič Žiga
  10  Pušnik Nik (K)
  11  Smajlović Armin
  13  Oberžan David
  14  Kahrimanović Vedad
  15  Lukenda Neli
  17  Videc Patrik
  20  Davidović Dejan
  Rezervni igralci
  2  Brlec Matija
  8  Lorenčič Ožbej
  13  Krevzel Aljaž
  14  Štiglic Nik
  20  Govek Nace
  Rezervni igralci
  16  Alagić Nejc
  18  Pušnik Tit
   TRENER
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   Nk Ljubno ob Savinji
   1 : 0 10 - Plesnik Tomaž (21')
   2 : 0 11 - Dešman Lukas (23')
   3 : 0 9 - Vertot Alen (31')
   4 : 0 8 - Lorenčič Ožbej (51')
   5 : 0 7 - Kladnik Andraž (64')
   6 : 0 7 - Kladnik Andraž (68')
   7 : 0 11 - Dešman Lukas (72')
   Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   Nk Ljubno ob Savinji
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Nk Ljubno ob Savinji
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  45'     8 - Lorenčič Ožbej
       19 - Atelšek Gal
  45'     13 - Krevzel Aljaž
       18 - Lorenčič Jakob
  45'     2 - Brlec Matija
       5 - Plesnik Rok
  45'     20 - Govek Nace
       6 - Cerar Matija
  45'     14 - Štiglic Nik
       9 - Vertot Alen
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  50'     16 - Alagić Nejc
       3 - Kastelic Ela
  60'     18 - Pušnik Tit
       20 - Davidović Dejan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan